Надбудова мобільної вишки-тури TUBESCA KIT 2м PRESTO (алюмінієва) (Код: 20828)

12 520.00 грн.
Спеціальний комплект (надбудова) для мобільної вишки використовується для збільшення робочої висоти мобільної вишки-тури. Це сходова конструкція, яка складається з пари алюмінієвих опор з поперечинами, а також поперечних і діагональних розтяжок, що гарантують жорсткість усієї конструкції. Також є опорні стабілізатори основи вишки й зручний настил (платформа) з люком. Завдяки збірно-розбірній конструкції, висоту мобільних вишок дуже легко регулювати, підвищуючи або знижуючи її.
Лінійка: Tubesca
Вага: 26.5 Кг.

Спеціальний комплект (надбудова) для мобільної вишки використовується для збільшення робочої висоти мобільної вишки-тури. Це сходова конструкція, яка складається з пари алюмінієвих опор з поперечинами, а також поперечних і діагональних розтяжок, що гарантують жорсткість усієї конструкції. Також є опорні стабілізатори основи вишки й зручний настил (платформа) з люком. Завдяки збірно-розбірній конструкції, висоту мобільних вишок дуже легко регулювати, підвищуючи або знижуючи її.

Мобільні вишки-тури – це ідеальна конструкція для проведення безпечних робіт на різних висотах, будь-то дачна ділянка або будинок в центрі міста. Завдяки своїй міцності, надійності й універсальності, багато майстрів і фахівців використовують вишки для ремонтно-будівельних, монтажних, оздоблювальних, реконструкційних робіт. Крім того, багато власників приватних будинків і дач застосовують вишки-тури для своїх побутових потреб (фарбування будинку, ремонт стель, збір урожаю на деревах, обрізка гілок і т.п.). Отже, мобільні вишки ідеально підходять як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.

Найбільш часті сфери використання мобільних вишок – це ремонт і будівництво, монтаж, чищення вентиляційних систем, розміщення зовнішньої реклами, збір урожаю, окультурення дерев, квітів і чагарників, що в'ються.

Залежно від потреб, висоту кожної мобільної вишки можна збільшувати. Для цього необхідно мати у своєму арсеналі комплекти для надбудови. Їх, як і самі висотні установки, ви зможете придбати в нашій компанії.

Переваги використання надбудови мобільної вишки-тури TUBESCA KIT 2м PRESTO (алюмінієвої)

  • Безпека конструкції. Мобільна вишка має збірно-розбірну конструкцію баштового типу, яка утворюється завдяки спеціальним надбудовам. Надбудови складаються із двох алюмінієвих драбин приставного типу (із трубчастого й прямокутного профілю) і платформи (настилу) з особливими захисними огородженнями. Усі кріплення здійснюються дуже міцно й надійно, але при цьому ви легко зможете розібрати вишку або трансформувати її в один з можливих варіантів.
  • Зручне використання. Усі операції по збільшенню робочої висоти (надбудові) вишки або її демонтажу здійснюються дуже оперативно й не вимагають спеціальних інструментів і знань. Це можливо завдяки наявності міцних сталевих гачків з фіксацією положення й надійних металевих кріплень.
  • Міцність і надійність конструкції. Елементи мобільної вишки виконані з високоякісно посиленого алюмінієвого профілю. А наявність поперечних і діагональних металевих стяжок дозволяє зберегти стабільність, твердість і жорсткість усієї конструкції.
  • Зручне пересування й зберігання. В розібраному стані вишка має дуже компактні розміри, що суттєво полегшує її транспортування в легковому автомобілі або невеликому фургоні. Зберігати вишку можна як у гаражі, так і в підсобному приміщенні.
  • Надійний спосіб кріплення сходинок. Поперечини проходять через прямокутний профіль направляючих наскрізь, а їх край вальцюється зовні (метод вальцювання в стійки).
  • Використання анодируваного сплаву алюмінію як основного матеріалу. Це робить мобільну вишку, по-перше, міцною й легкою, по-друге, стійкою до корозії, по-третє – стійкою до механічних ушкоджень і різноманітних погодних умов.
  • Зносостійкість і довговічність. Завдяки спеціальній технології виробництва й властивостям алюмінієвого сплаву, використовуваного для виготовлення драбин, вони добре протистоять деформаціям, подряпинам, потертостям і іншим механічним впливам. Алюмінієва мобільна вишка гарантовано прослужить вам вірою й правдою не один рік, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд і функціонал.
  • Безпечна експлуатація. По-перше, наявність рифлених сходинок і гумових накладок робить використання вишок-тур максимально зручним, простим і безпечним. Ви можете не турбуватися, що установка зрушиться з місця або ваша нога зненацька зісковзне. По-друге, з метою підвищеної безпеки на кінцях профілю розміщені пластикові заглушки, так що ви зможете спокійно виконувати всі роботи, не переживаючи, що зачепитеся за металеві краї одягом або поранитеся ними. По-третє, додаткові опорні стабілізатори забезпечують усій мобільній вишці гарну стійкість на будь-якій поверхні, будь-то свіжий ґрунт або настил з дощок.
  • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

Якщо ви до кінця не визначилися з розмірами бажаної вишки-тури, звертайтеся по допомогу й консультацію до наших фахівців. Переконаєтеся на особистому досвіді, що мобільна вишка – надійний і незамінний інструментарій у вашому особистому арсеналі.

Тип: Вишка(Тура)
Конструкція: Збірно-розбірна
Серія: Побутова(Універсальна)
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Висота платформи, м: 4,83
Загальна висота, м: 5,90
Робоча висота вишки (тури), м: 6,83
Розмір платформи, м: 1,45 × 0,50
Відгук