Мобільна вишка-тура TUBESCA FIRST 5 PRESTO (алюмінієва) (Код: 20827)

9 330.00 грн.
Мобільна вишка – це міцна й дуже стійка сходова конструкція баштового типу. Вона вирізняється багатофункціональністю й універсальністю, дозволяє ефективно й безпечно здійснювати різні монтажні, будівельні, ремонтні, господарські й побутові роботи на висоті. Завдяки збірно-розбірній конструкції, висоту мобільних вишок дуже легко регулювати, підвищуючи або знижуючи її.
Лінійка: Tubesca
Вага: 25 Кг.

Мобільна вишка – це міцна й дуже стійка сходова конструкція баштового типу. Вона вирізняється багатофункціональністю й універсальністю, дозволяє ефективно й безпечно здійснювати різні монтажні, будівельні, ремонтні, господарські й побутові роботи на висоті. Завдяки збірно-розбірній конструкції, висоту мобільних вишок дуже легко регулювати, підвищуючи або знижуючи її.

Базова конструкція мобільної вишки – це широка платформа у вигляді настилу, обладнана спеціальними захисними огородженнями. Вона кріпиться за допомогою пари алюмінієвих опор з перекладинами, що дає можливість безпроблемно (якщо буде потреба) переміщати й фіксувати її на потрібну висоту, із кроком в одну сходинку. На такій основній секції можна безпечно переміщатися, а також розташовувати різні підручні засоби й інвентар (банки з фарбою, короб із ключами, кошик для гілок або фруктів, інструменти і т.п.). На кожній моделі мобільної вишки передбачені спеціальні колеса, що дозволяють легко й оперативно переміщати її в зібраному виді по території будівельного майданчика або приватної ділянки, не порушуючи при цьому загальну цілісність конструкції. Крім того, вишки-тури відрізняються компактними розмірами, і в розібраному виді легко проходять у дверні проходи, що робить їх зручними для використання не тільки зовні, але й усередині приміщення.

Для збільшення робочої висоти мобільної вишки-тури необхідно використовувати спеціальний комплект (надбудову). Це сходова конструкція, яка складається з пари алюмінієвих опор з поперечинами, а також поперечних і діагональних розтяжок, що гарантують жорсткість усієї конструкції. Також у деяких комплектах додатково є опорні стабілізатори основи вишки й зручний настил (платформа) з люком.

Мобільні вишки-тури – це ідеальна конструкція для проведення безпечних робіт на різних висотах, будь-то дачна ділянка або будинок в центрі міста. Завдяки своїй міцності, надійності й універсальності, багато майстрів і фахівців використовують вишки для ремонтно-будівельних, монтажних, оздоблювальних, реконструкційних робіт. Крім того, багато власників приватних будинків і дач застосовують вишки-тури для своїх побутових потреб (фарбування будинку, ремонт стель, збір урожаю на деревах, обрізка гілок і т.п.). Отже, мобільні вишки ідеально підходять як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.

Найбільш часті сфери використання мобільних вишок – це ремонт і будівництво, монтаж, чищення вентиляційних систем, розміщення зовнішньої реклами, збір урожаю, окультурення дерев, квітів і чагарників, що в'ються.

Залежно від потреб, висоту кожної мобільної вишки можна збільшувати. Для цього необхідно мати у своєму арсеналі комплекти для надбудови. Їх, як і самі висотні установки, ви зможете придбати в нашій компанії. Основна секція мобільних вишок (базова конструкція) може використовуватися окремо, у якості помосту. Отже, мобільну вишку можна безпроблемно трансформувати в один з 4х видів сходового встаткування: поміст, риштування з різним рівнем опорних секцій, мобільна вишка-тура, а також у мобільну вишку з різним рівнем опорних секцій.

Переваги використання пересувної мобільної вишки-тури TUBESCA FIRST 5 PRESTO (алюмінієвої)

 • Безпека конструкції. Мобільна вишка має збірно-розбірну конструкцію баштового типу, яка утворюється завдяки спеціальним надбудовам. Надбудови складаються із двох алюмінієвих драбин приставного типу (із трубчастого й прямокутного профілю) і платформи (настилу) з особливими захисними огородженнями. Усі кріплення здійснюються дуже міцно й надійно, але при цьому ви легко зможете розібрати вишку або трансформувати її в один з можливих варіантів.
 • Зручне використання. Усі операції по збільшенню робочої висоти (надбудові) вишки або її демонтажу здійснюються дуже оперативно й не вимагають спеціальних інструментів і знань. Це можливо завдяки наявності міцних сталевих гачків з фіксацією положення й надійних металевих кріплень.
 • Міцність і надійність конструкції. Елементи мобільної вишки виконані з високоякісно посиленого алюмінієвого профілю. А наявність поперечних і діагональних металевих стяжок дозволяє зберегти стабільність, твердість і жорсткість усієї конструкції.
 • Відмінна стійкість. Дві широкі опорні траверси в основі основної секції, великі протиковзкі насадки на траверсах, поперечні й діагональні стяжки, а також додаткові опорні стабілізатори (у деяких моделях) забезпечують усій мобільній вишці гарну стійкість на будь-якій поверхні, будь-то свіжий ґрунт або настил з дощок.
 • Практичність і безпека платформи (настилу). Настил – це особлива платформа великого розміру зі зручним люком. Вона легко монтується на необхідній висоті, із кроком в одну сходинку. Має дуже міцну й надійну конструкцію, а також стійку нековзну поверхню. Для підвищення безпеки оснащена захисними поперечинами.
 • Зручне пересування й зберігання. Наявність допоміжних коліс на кожній моделі вишки-тури дозволяє легко переміщати установку в зібраному виді по території. А в розібраному стані вишка має дуже компактні розміри, що суттєво полегшує її транспортування в легковому автомобілі або невеликому фургоні. Зберігати вишку можна як у гаражі, так і в підсобному приміщенні.
 • Надійний спосіб кріплення сходинок. Поперечини проходять через прямокутний профіль направляючих наскрізь, а їх край вальцюється зовні (метод вальцювання в стійки).
 • Використання анодируваного сплаву алюмінію як основного матеріалу. Це робить мобільну вишку, по-перше, міцною й легкою, по-друге, стійкою до корозії, по-третє – стійкою до механічних ушкоджень і різноманітних погодних умов.
 • Зносостійкість і довговічність. Завдяки спеціальній технології виробництва й властивостям алюмінієвого сплаву, використовуваного для виготовлення драбин, вони добре протистоять деформаціям, подряпинам, потертостям і іншим механічним впливам. Алюмінієва мобільна вишка гарантовано прослужить вам вірою й правдою не один рік, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд і функціонал.
 • Безпечна експлуатація. Наявність рифлених сходинок і гумових накладок робить використання вишок-тур максимально зручним, простим і безпечним. Ви можете не турбуватися, що установка зрушиться з місця або ваша нога зненацька зісковзне. З метою підвищеної безпеки на кінцях профілю розміщені пластикові заглушки, так що ви зможете спокійно виконувати всі роботи, не переживаючи, що зачепитеся за металеві краї одягом або поранитеся ними.
 • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

Якщо ви до кінця не визначилися з розмірами бажаної вишки-тури, звертайтеся по допомогу й консультацію до наших фахівців. Переконаєтеся на особистому досвіді, що мобільна вишка – надійний і незамінний інструментарій у вашому особистому арсеналі.

Тип: Вишка(Тура)
Конструкція: Збірно-розбірна
Серія: Побутова(Універсальна)
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Висота платформи, м: 2,43
Загальна висота, м: 3,79
Робоча висота вишки (тури), м: 4,45
Розмір платформи, м: 1,45 × 0,50
Відгук