Драбини приставні (алюмінієві) Драбини приставні (алюмінієві)

Приставні алюмінієві драбини на сьогоднішній день – це популярний, розповсюджений і вигідний інструмент, який стане незамінним у величезному спектрі домашніх побутових і ремонтних робіт. Сходи даної категорії розраховані на висоту до 5м, і навантаження до 150кг. При своїх незначних параметрах (вага від 2,6 до 8,3кг), вони дуже міцні, надійні, стійкі й безпечні. Компактність і мобільність односекційних драбин робить їх максимально зручними й простими в транспортуванні й зберіганні.

Стрем'янки (алюмінієві й фібергласові) Стрем'янки (алюмінієві й фібергласові)

Стрем'янка – це річ надійна, практична й дійсно незамінна. Вона виручить вас і дома, якщо необхідно вкрутити лампочку, помити люстру, повісити штори, поклеїти шпалери, зняти книжки з верхньої полиці і т.п., і на будівельному майданчику. Стрем'янка зручна, стійка, а головне – безпечна.

Драбини двосекційні (алюмінієві) Драбини двосекційні (алюмінієві)

Двосекційні драбини – це еталон практичності, надійності й стійкості. Вони по праву вважаються одними із самих популярних і затребуваних на ринкові, тому що ефективно поєднують у собі якості стрем'янки й приставної драбини, яка змінює свою висоту. Завдяки цьому драбини двосекційні продуктивно використовуються як для побутових потреб, так і під час професійних ремонтних і будівельних робіт. Особлива конструкція драбин дозволяє легко регулювати й установлювати потрібну висоту, а широка й надійна опорна траверса в основі головної секції й протиковзкі заглушки на кінцях направляючих гарантують стійкість усієї установки. Кожна драбина захищена від корозії, тому що виконана зі спеціальних конструкційних алюмінієвих сплавів, а також має анодируване покриття високої якості.

Драбини трисекційні алюмінієві Драбини трисекційні алюмінієві

Трисекційні алюмінієві драбини – еталон практичності, надійності й безпеки. Вони мають універсальну й багатофункціональну конструкцію, що робить їх незамінними як у побутових умовах, так і під час ремонтних і будівельних робіт будь-якої складності. Залежно від розмірів і модифікації, трисекційні драбини можуть бути використані на дачі або присадибній ділянці, на будівельному майданчику, складі, у торговому приміщенні, під час оздоблювальних робіт, монтажу конструкцій і т.п. А можливість перестановки секцій ще більше розширює спектр можливих сфер застосування даної категорії драбин.

Драбини-трансформери (алюмінієві) Драбини-трансформери (алюмінієві)

Драбини-трансформери – це універсальні, багатофункціональні, мобільні шарнірні чотирисекційні конструкції для доступу на висоту. Вони складаються з 4х алюмінієвих секцій, з'єднаних сталевими шарнірами з міцною й надійною фіксацією положення.

Драбини телескопічні (алюмінієві й металеві) Драбини телескопічні (алюмінієві й металеві)

Телескопічні драбини – це багатофункціональна, мобільна й універсальна група інструментарію, яка поєднує шарнірні двосекційні засоби доступу на висоту (стрем'янки, драбини). Вони складаються із секцій регульованої довжини (телескопічна конструкція), які надійно з'єднані між собою сталевими шарнірами з якісною фіксацією положення.

Сходові помости (алюмінієві) Сходові помости (алюмінієві)

Помости – надійні й міцні сходові конструкції, призначені для комфортного й безпечного виконання різних робіт на висоті. Вони універсальні й багатофункціональні. Мають вигляд широкої платформи (настилу), який фіксується на двох алюмінієвих приставних драбинах. Залежно від потреб, поміст може переміщатися й закріплюватися на необхідній висоті, із кроком в одну сходинку. На такій платформі можна вільно й безпечно пересуватися, а також використовувати її площу як підставку для різних інструментів і підручних речей (відра з розчином, банки з фарбою, ключів, викруток, кошики для фруктів і т.п.).

Мобільні вишки-тури (алюмінієві) Мобільні вишки-тури (алюмінієві)

Мобільні вишки – це міцні й дуже стійкі сходові конструкції баштового типу. Вони вирізняються багатофункціональністю й універсальністю, дозволяють ефективно й безпечно здійснювати різні монтажні, будівельні, ремонтні, господарські й побутові роботи на висоті. Завдяки збірно-розбірній конструкції, висоту мобільних вишок дуже легко регулювати, підвищуючи або знижуючи її.