Про компанію

«Інструмент Центр» - постачальник якісного обладнання, перевірений часом.

Хто ми

Про початкові етапи розвитку нашої компанії ми завжди говоримо із приємним почуттям ностальгії. Сформувавшись в 1994 році, ми поставили мету – доставляти споживачам кращий якісний інструмент, володіючи при цьому великим асортиментом й широкими можливостями для вибору. Поступово налагоджуючи зв'язки й здобуваючи нових клієнтів, ми займалися оптовими поставками по всій країні. На момент 2000го року нашу роботу по достоїнству оцінили більше 500 підприємств і фірм у всіх куточках і регіонах України.

Із часом «Інструмент Центр» перетворився. Сьогодні ми – це компанія-експерт по засобах доступу на висоту. Серед різноманітного асортименту ви зможете знайти й підібрати драбини й стрем'янки для дрібних побутових потреб, для будівельних і ремонтних робіт, для обслуговування обладнання на виробництві. Крім того, ми пропонуємо різні мобільні вишки, риштування, усілякі підйомники й ін.

Одним з головних постачальників засобів доступу на висоту є французька компанія «Tubesca», що надає широку лінійку промислового, професійного й побутового інструментарію. Крім того, ми пропонуємо товари й інших закордонних виробників з Європи й Китаю, розширюючи тим самим можливості повноцінного розгляду всіх варіантів.

На цьому наша робота не обмежується. Ми стали експертами й в інших групах устаткування для будівництва й виробництва. Наша компанія пропонує високо якісні генератори, бетонозмішувачі й тачки «КРОК», ручний інструмент для будівництва, вимірювальний, метало-/дереворізальний інструмент, компресори й ін.

Співробітництво з «Інструмент Центр» - правильний вибір

За більш ніж 20 років своєї діяльності ми здобули колосальний досвід по роботі із клієнтами. Відповідальність і якість – головні принципи, на яких побудована наша компанія. Ми не перепродуємо товари – це важливо! Наша компанія проводить великий обсяг аналітичної роботи – моніторинг вітчизняних і світових ринків, безпосереднє випробування товарів, самостійний підбір виробників під потреби клієнтів.

  • Ми оперативно приймаємо й обробляємо замовлення будь-якої складності й зобов'язуємося виконати роботу якісно.
  • Ми завжди несемо відповідальність перед клієнтами, поставляючи якісне обладнання у встановлений термін.
  • Ми маємо у своєму розпорядженні достатню кількість товарів на складі для оптимального виконання ваших замовлень.
  • Ми забезпечуємо гарантійне й післягарантійне обслуговування.
  • Ми дбаємо про свою репутацію, а значить – і про благополуччя своїх замовників.
  • Ми пишаємося своїми клієнтами, серед яких великі торговельні мережі, магазини й підприємства, а також провідні промислові організації в сфері транспорту, машинобудування, металургії та інших галузей.
  • Ми не стоїмо на місці. Ми в безперервному пошуку нових партнерів, клієнтів і постачальників. Наше завдання – успішний, динамічний розвиток і стабільний, процвітаючий бізнес для наших клієнтів.