Tubesca Tubesca

Tubesca – це компанія-лідер в області розробок засобів доступу на висоту зі світовим ім'ям і стажем на ринку більш ніж в 60 років. Вона успішно зарекомендувала себе з перших днів, і на сьогоднішній день представлена в більш ніж 60 країнах світу (Європа, Азія, Африка). Виробничі потужності компанії розташовані безпосередньо на території Франції.

ПРАКТИКА ПРАКТИКА

ПРАКТИКА – авторитетна вітчизняна компанія-виробник сходових конструкцій. Завдяки повноцінно укомплектованому виробництву, наявності інноваційного технічного встаткування, продукція компанії ПРАКТИКА довговічна, якісна, надійна. Універсальні й багатофункціональні драбини характеризуються чудовою стійкістю, міцністю й безпекою. Основний матеріал, використовуваний для виробництва драбин – це високоякісний алюмінієвий сплав. Завдяки цьому якісні драбини, що відповідають стандартам EN 131, мають невисоку ціну. Але при цьому їхнім технічним характеристикам можуть позаздрити багато розпіарених брендів. Отже, купуючи сходові конструкції ПРАКТИКА, ви не переплачуєте зайві сотні за відоме світове ім'я.

КРОК КРОК

Компанія «КРОК» на сьогоднішній день відома в Україні завдяки своїм універсальним алюмінієвим трисекційним драбинам. Вони дуже популярні й затребувані серед споживачів, і пояснити цей факт дуже легко. По-перше, драбини «КРОК» - це надійне й стійке обладнання, яке ідеально підходить для використання, як у професійному середовищі, так і для незначних домашніх потреб. По-друге, комбінація ціни і якості максимально вигідна. Так, за відносно невисоку ціну ви зможете придбати вірного й надійного помічника у вигляді відмінної трисекційної драбини.

STS STS

STS – відомий європейський виробник алюмінієвих драбин і будівельних лісів. Це одна з найбільших і самих оснащених компаній в області виготовлення засобів доступу на висоту. STS, безумовно, відома й затребувана на території Європи. Але великою популярністю продукція цієї компанії користується й на території Північної Африки, Росії і т.д. Товари STS представлені в провідних роздрібних мережах, і в нашому каталозі зокрема. Основні виробничі потужності STS розташовані в Баня-Луці, Сербська Республіка, у північній частині Боснії й Герцеговини. Виробництво алюмінієвих засобів доступу на висоту здійснюється разом з італійським партнером (STS Мілан).