Драбина КРОК трисекційна розкладна 3 × 9 (алюмінієва, універсальна) (Код: 23079)

2 620.00 грн.
Трисекційна алюмінієва драбина – еталон практичності, надійності й безпеки. Вона має універсальну й багатофункціональну конструкцію, що робить її незамінною як у побутових умовах, так і під час ремонтних і будівельних робіт будь-якої складності. Трисекційна драбина може бути використана на дачі або присадибній ділянці, на будівельному майданчику, складі, у торговому приміщенні, під час оздоблювальних робіт, монтажу конструкцій і т.п. А можливість перестановки секцій ще більше розширює спектр можливих сфер застосування даної категорії драбин.
Лінійка: КРОК
Вага: 11.55 Кг.

Трисекційна алюмінієва драбина – еталон практичності, надійності й безпеки. Вона має універсальну й багатофункціональну конструкцію, що робить її незамінною як у побутових умовах, так і під час ремонтних і будівельних робіт будь-якої складності. Трисекційна драбина може бути використана на дачі або присадибній ділянці, на будівельному майданчику, складі, у торговому приміщенні, під час оздоблювальних робіт, монтажу конструкцій і т.п. А можливість перестановки секцій ще більше розширює спектр можливих сфер застосування даної категорії драбин.

Універсальна розкладна трисекційна драбина – може бути використана як у вигляді двосторонньої стрем'янки, так і у формі приставної драбини з парою сегментів, що висуваються. Отже, ви зможете мати у своєму арсеналі драбину 5в1: приставну одно-, двох- і трисекційну установку, двосторонню стрем'янку й двосторонню стрем'янку з третім сегментом, що висувається нагору (який при потребі може бути знятий і використаний як приставна односекційна драбина).

Побутова лінія трисекційних драбин стане незамінною на дачі, у приватному будинку й навіть у квартирі, коли необхідно поклеїти шпалери, пофарбувати стіни або стелю, провести оздоблювальні фасадні роботи, монтаж, обрізати сухі гілки в саду та ін. Крім того, побутові трисекційні драбини, завдяки своїй міцності й надійності, також широко використовуються й у професійному середовищі.

Переваги й достоїнства трисекційної алюмінієвої драбини КРОК на 3 × 9 сходинок (розкладної):

  • Універсальна конструкція високої надійності. Кожна секція драбини складається із двох направляючих (алюмінієві анодирувані профілі), з'єднаних між собою сходинками-поперечинами (з рифленою поверхнею). Вона легко складається й розкладається завдяки замкам, що самофіксуються, і сталевим вузловим з'єднанням. В результаті, купуючи таку драбину, ви стаєте власником відразу декількох універсальних інструментів: приставної трисекційної драбини, двосторонньої стрем'янки й двосторонньої стрем'янки з третім сегментом, що висувається нагору. Завдяки цьому ви зможете охопити більший спектр побутових і будівельних робіт на різній висоті й різноманітних рівнів складності.
  • Максимальна зручність при транспортуванні й зберіганні драбин. У складеному положенні алюмінієва трисекційна драбина практично ідентична по розміру односекційній. Це дозволяє безпроблемно перевозити її на машині й легко переносити по будівельному майданчику або на приватній ділянці. Зберігати такий інструментарій можна навіть у невеликому підсобному приміщенні або коморі.
  • Надійний спосіб кріплення сходинок. Поперечини проходять через прямокутний профіль направляючих наскрізь, а їх край вальцюється зовні (метод вальцювання в стійки).
  • Використання анодируваного сплаву алюмінію як основного матеріалу. Це робить драбину, по-перше, міцною й легкою, по-друге, стійкою до корозії, по-третє – стійкою до механічних ушкоджень і різноманітних погодних умов.
  • Незначна вага й компактні розміри. Ці параметри досягаються завдяки використанню в конструкції пустотілих профілів. При цьому драбина зберігає свою міцність, надійність і вантажопідйомність (до 150кг).
  • Зносостійкість і довговічність. Завдяки спеціальній технології виробництва й властивостям алюмінієвого сплаву, використовуваного для виготовлення драбин, вони добре протистоять деформаціям, подряпинам, потертостям і іншим механічним впливам. Алюмінієва трисекційна драбина гарантовано прослужить вам вірою й правдою не один рік, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд і функціонал.
  • Наявність прорезинених накладок. Вони розташовані на опорних стійках драбини, і їх головне завдання – перешкоджати ковзанню на будь-якому типі поверхні, будь-то лінолеум або ґрунт. Крім того, прогумовані заглушки захищають матеріал стін і підлоги від пошкоджень, тому що закривають кути профілю.
  • Безпека трисекційної драбини. По-перше, наявність рифлених сходинок і гумових накладок робить використання трисекційної драбини максимально зручним, простим і безпечним. Ви можете не турбуватися, що установка зрушиться з місця або ваша нога зненацька зісковзне. По-друге, передбачена фіксація секцій двома ременями безпеки. Це гарантує гарну стійкість і надійність, так що ви можете не переживати, що секції розсунуться або змінять своє положення.
  • Широка траверса основної секції. Її головне завдання – забезпечити стійкість драбини в будь-якому обраному положенні (двостороння стрем'янка або ж висувна приставна драбина).
  • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

Проаналізувавши й оцінивши свої потреби, ви можете приступити до вибору якісної трисекційної драбини із запропонованого асортименту. Кожна модель зарекомендувала себе як якісний і ефективний інструментарій, необхідний для виконання різноманітних робіт на висоті. Кожний із запропонованих варіантів зможе стати вірним і надійним помічником, як у побутових, так і в професійних будівельних умовах.

Тип: Драбина
Конструкція: Розкладна(Універсальна)
Серія: Побутова(Універсальна)
Кількість секцій, шт.: 3
Кількість сходинок в секції, шт.: 9
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Довжина складна, м: 2,45
Висота λ-стрем'янки, м: 3,75
Робоча висота λ-стрем'янки, м: 4,50
Довжина висувна, м: 5,05
Робоча висота висувна, м: 5,85
Відгук