Драбина-трансформер ПРАКТИКА 3 × 4 (алюмінієва, універсальна) (Код: 23143)

1 870.00 грн.
Драбина-трансформер – це універсальна, багатофункціональна, мобільна шарнірна чотирисекційна конструкція для доступу на висоту. Вона складається з 4х алюмінієвих секцій, з'єднаних сталевими шарнірами з міцною й надійною фіксацією положення.
Лінійка: ПРАКТИКА
Вага: 10 Кг.

Драбина-трансформер – це універсальна, багатофункціональна, мобільна шарнірна чотирисекційна конструкція для доступу на висоту. Вона складається з 4х алюмінієвих секцій, з'єднаних сталевими шарнірами з міцною й надійною фіксацією положення.

Шарнірна конструкція дозволяє максимально оперативно трансформувати драбину в одне із чотирьох положень, залежно від виду й складності виконуваних робіт. Так, драбини-трансформери можуть перетворитися у двосторонню стрем'янку, стандартну приставну драбину, приставну драбину з консоллю (з опорою на одну зігнуту секцію) і поміст (платформу з опорою на дві зігнуті секції).

Завдяки своїй багатофункціональності, надійності, міцності, легкості й оптимальному співвідношенню якості й ціни, шарнірні драбини-трансформери користуються величезною популярністю серед великої кількості користувачів. Вони широко використовуються як у побуті, так і в професійному будівництві.

Драбина-трансформер побутової серії – це інструментарій для побутових і нерегулярних професійних потреб. Як правило, такі драбини використовуються й усередині будинку (для фарбування стін і стелі, ремонту люстри, зняття штор і т.п.), і поза приміщенням (для зовнішніх фасадних робіт, збору врожаю, обрізки гілок на деревах).

Показні характеристики й переваги використання драбини-трансформера ПРАКТИКА на 3 × 4 сходинок (алюмінієвої, універсальної)

  • Багатофункціональна конструкція. Драбина-трансформер складається із чотирьох алюмінієвих секцій (алюмінієві анодирувані профілі з перекладинами), які з'єднані між собою надійними шарнірами. Це дозволяє оперативно трансформувати драбину в одну з 4х можливих конструкцій (залежно від виду виконуваних робіт).
  • Відмінна стійкість драбини. Завдяки наявності двох опорних широких траверс у основи замикаючих секцій, протиковзким насадкам і якісним шарнірним з'єднанням, драбини-трансформери можуть зручно розташуватися на будь-якій поверхні, забезпечуючи при цьому безпечну й комфортну роботу.
  • Зручність транспортування й зберігання. Алюмінієва драбина-трансформер складається в чотири рази (по типу гармошки), перетворюючись у невеликий і негабаритний предмет. Її легко переносити в руках або перевозити в багажнику автомобіля. Зберігати можна як у гаражі, так і в невеликому підсобному приміщенні.
  • Надійний спосіб кріплення сходинок. Поперечини проходять через прямокутний профіль направляючих наскрізь, а їх край вальцюється зовні (метод вальцювання в стійки).
  • Використання анодируваного сплаву алюмінію як основного матеріалу. Це робить драбину, по-перше, міцною й легкою, по-друге, стійкою до корозії, по-третє – стійкою до механічних ушкоджень і різноманітних погодних умов.
  • Незначна вага й компактні розміри. Ці параметри досягаються завдяки використанню в конструкції пустотілих профілів. При цьому драбина зберігає свою міцність, надійність і вантажопідйомність (до 150кг).
  • Зносостійкість і довговічність. Завдяки спеціальній технології виробництва й властивостям алюмінієвого сплаву, використовуваного для виготовлення драбин, вони добре протистоять деформаціям, подряпинам, потертостям і іншим механічним впливам. Алюмінієва драбина-трансформер гарантовано прослужить вам вірою й правдою не один рік, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд і функціонал.
  • Наявність прорезинених накладок. Вони розташовані на опорних траверсах драбини, і їх головне завдання – перешкоджати ковзанню на будь-якому типі поверхні, будь-то лінолеум або ґрунт. Крім того, прогумовані заглушки захищають матеріал стін і підлоги від пошкоджень, тому що закривають кути профілю.
  • Безпечна експлуатація. Наявність рифлених сходинок і гумових накладок робить використання драбини-трансформера максимально зручним, простим і безпечним. Ви можете не турбуватися, що установка зрушиться з місця або ваша нога зненацька зісковзне.
  • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

В асортименті нашого інтернет-магазину ви зможете знайти самі популярні й затребувані моделі чотирисекційних драбин-трансформерів. Зробивши покупку, ви одержите першокласний і надійний інструмент для різних робіт на висоті. Така драбина стане вашим персональним і незамінним помічником у будь-якій складній ситуації. Відчуєте на собі особисто всі достоїнства й переваги багатофункціональних драбин, що трансформуються.

Тип: Драбина
Конструкція: Трансформер(Шарнірна)
Серія: Побутова(Універсальна)
Кількість секцій, шт.: 4
Кількість сходинок в секції, шт.: 3
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Довжина складна, м: 0,89
Висота стрем'янки, м: 1,60
Робоча висота стрем'янки, м: 2,50
Довжина розкладна, м: 3,70
Робоча висота розкладна, м: 4,60
Відгук