Драбина телескопічна ПРАКТИКА 4 × 5 (металева, універсальна) (Код: 23130)

1 990.00 грн.
Телескопічна драбина – це багатофункціональна, мобільна й універсальна драбина, що належить до групи інструментарію, яка поєднує шарнірні двосекційні засоби доступу на висоту (стрем'янки, драбини). Вона складається із секцій регульованої довжини (телескопічна конструкція), які надійно з'єднані між собою сталевими шарнірами з якісною фіксацією положення.
Лінійка: ПРАКТИКА
Вага: 14 Кг.

Телескопічна драбина – це багатофункціональна, мобільна й універсальна драбина, що належить до групи інструментарію, яка поєднує шарнірні двосекційні засоби доступу на висоту (стрем'янки, драбини). Вона складається із секцій регульованої довжини (телескопічна конструкція), які надійно з'єднані між собою сталевими шарнірами з якісною фіксацією положення.

Відмінною рисою всіх телескопічних драбин є їхня оперативна трансформація. Так, залежно від виду й складності виконуваних робіт, ви за лічені хвилини зможете зі звичайної приставної драбини зробити стрем'янку, і навпаки. У загальній сумі шарнірна конструкція телескопічної драбини дозволяє їй прийняти 3 положення. Це двостороння стрем'янка із секціями, що висуваються, приставна драбина з телескопічним подовженням секцій і двостороння стрем'янка з різною висотою секцій. Остання трансформація буде незамінною для роботи на ділянках з перепадом висот (сходи, наприклад).

Металева телескопічна драбина характеризується відносно невисокою вартістю, але при цьому вона дуже надійна й міцна. Має порошкове антикорозійне захисне покриття. Завдяки своїй універсальності й мобільності, телескопічні драбини користуються величезною популярністю й попитом серед великої кількості користувачів. Такі драбини дуже зручні як для дрібних побутових потреб і задач (повісити штори, пофарбувати стелю, зняти книги з верхньої полиці, зібрати врожай, обрізати гілки і т.п.), так і для напівпрофесійних і професійних робіт (ремонт і будівництво).

Показні характеристики й переваги телескопічної драбини ПРАКТИКА на 4 × 5 сходинок (металевої, універсальної)

  • Багатофункціональність конструкції. Телескопічна драбина складається із двох секцій, регульованих по довжині, і з'єднаних надійними шарнірними кріпленнями. Це дозволяє оперативно модифікувати й перетворювати одну конструкцію драбини в іншу (наприклад, із двосекційної стрем'янки зробити приставну драбину).
  • Відмінна стійкість. Завдяки особливому розширенню профілю в основі секцій (розширена база), а також надійним протиковзким насадкам і високоякісним шарнірним з'єднанням телескопічні драбини можуть зручно розташуватися на будь-якій поверхні, і створити при цьому максимально безпечні й комфортні умови для роботи.
  • Міцність матеріалу. Металеві телескопічні драбини виробляються з якісного сплаву, міцної й надійної сталі. Це робить їх легкими по вазі, зносостійкими й стійкими до пошкоджень і деформації. Для захисту від корозії металеві драбини обробляються спеціальною порошковою фарбою, яка суттєво продовжує експлуатаційний строк кожної драбини.
  • Надійність конструкції. У телескопічних металевих драбинах сходинки до стійок приварені максимально міцно. У підсумку утворюється надійне нероз'ємне з'єднання, що забезпечує безпечну роботу на висоті.
  • Зручне транспортування й зберігання. У зібраному положенні телескопічні драбини займають дуже мало місця (чверть від своєї максимальної висоти). Їх легко й зручно переносити в руках, перевозити в багажнику автомобіля й зберігати в коморі, підсобці або гаражі.
  • Незначна вага й компактні розміри. Ці параметри досягаються завдяки використанню в конструкції пустотілих профілів. При цьому драбина зберігає свою міцність, надійність і вантажопідйомність (до 150кг).
  • Наявність прорезинених накладок. Вони розташовані на опорних стійках драбини, і їх головне завдання – перешкоджати ковзанню на будь-якому типі поверхні, будь-то лінолеум або ґрунт. Крім того, прогумовані заглушки захищають матеріал стін і підлоги від пошкоджень, тому що закривають кути профілю.
  • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

В асортименті нашого інтернет-магазину ви зможете знайти самі популярні й затребувані моделі двосекційних телескопічних драбин. Зробивши покупку, ви одержите першокласний і надійний інструмент для різних робіт на висоті. Така драбина стане вашим персональним і незамінним помічником у будь-якій складній ситуації. Відчуєте на собі особисто всі достоїнства й переваги багатофункціональних драбин, що трансформуються.

Тип: Драбина
Конструкція: Телескопічна(Шарнірна)
Серія: Побутова(Універсальна)
Кількість секцій, шт.: 4
Кількість сходинок в секції, шт.: 5
Матеріал: Сталь
Максимальне навантаження, кг: 150
Довжина складна, м: 1,29
Висота стрем'янки, м: 2,26
Робоча висота стрем'янки, м: 3,16
Довжина розкладна, м: 4,60
Робоча висота розкладна, м: 5,50
Відгук