Стрем'янка ПРАКТИКА двостороння 2 сходинки (алюмінієва) (Код: 23122)

500.00 грн.
Стрем'янка двостороння – це річ надійна, практична й дійсно незамінна. Вона виручить вас і дома, якщо необхідно вкрутити лампочку, помити люстру, повісити штори, поклеїти шпалери, зняти книжки з верхньої полиці і т.п., і на будівельному майданчику. Стрем'янка зручна, стійка, а головне – безпечна.
Лінійка: ПРАКТИКА
Вага: 1.5 Кг.
Немає в наявності

Стрем'янка двостороння – це річ надійна, практична й дійсно незамінна. Вона виручить вас і дома, якщо необхідно вкрутити лампочку, помити люстру, повісити штори, поклеїти шпалери, зняти книжки з верхньої полиці і т.п., і на будівельному майданчику. Стрем'янка зручна, стійка, а головне – безпечна.

Ремонт і будівництво, монтаж і фасадні роботи, оселя і офіс, дача й сад – скрізь не обійтися без надійної й стійкої стрем'янки. З її допомогою ви зможете оперативно виконати ряд робіт на різній висоті (залежно від розмірів стрем'янки). Успіх і популярність такого інструмента можна пояснити простотою й міцністю конструкції. Так, Л-образна форма, з опорою на чотири точки, дає можливість використовувати стрем'янку скрізь, і немає потреби у вертикальній опорній поверхні. Безліч фахівців різних професій і напрямків (маляр, електрик, комірник, бібліотекар, садівник, домогосподарка) просто зобов'язані мати у своєму арсеналі корисну й функціональну стрем'янку.

Двостороння стрем'янка, у свою чергу, має сходинки на обох парах опорних стійок. Вона більш універсальна, тому що під час робіт її необхідно переставляти набагато рідше, і підйом можливий відразу із двох сторін. Це дуже зручно й практично, особливо для виконання складних і трудомістких ремонтно-будівельних операцій. Побутова стрем'янка відрізняється меншими габаритами (легка вага, невелика робоча висота), і використовуються для дрібних робіт у приватних домівках, на дачі або в офісі.

Переваги використання двосторонньої стрем'янки ПРАКТИКА на 2 сходинки (алюмінієвої):

  • Практичність конструкції. Кожна стрем'янка складається з 4х опорних стійок (анодирувані алюмінієві профілі), і вони з'єднані попарно за допомогою поперечин (широких сходинок з рифленою поверхнею). Міцні шарнірні з'єднання уможливлюють максимально швидке складання й розкладання стрем'янки, так що її підготовка до роботи не займе багато часу.
  • Компактність розмірів. Незначна вага й скромні параметри довжини/ширини дозволяють безпроблемно самостійно переміщувати стрем'янку по кімнаті, саду або робочому майданчику. Ці параметри досягаються завдяки використанню в конструкції пустотілих профілів. При цьому драбина зберігає свою міцність, надійність і вантажопідйомність (до 150кг).
  • Надійний спосіб кріплення сходинок. В побутових моделях кріплення до опорних стійок здійснюється з обох сторін профілю за допомогою декількох міцних заклепок.
  • Використання анодируваного сплаву алюмінію як основного матеріалу. Це робить драбину, по-перше, міцною й легкою, по-друге, стійкою до корозії, по-третє – стійкою до механічних ушкоджень і різноманітних погодних умов.
  • Зносостійкість і довговічність. Завдяки спеціальній технології виробництва й властивостям алюмінієвого сплаву, використовуваного для виготовлення драбин, вони добре протистоять деформаціям, подряпинам, потертостям і іншим механічним впливам. Алюмінієва драбина стрем'янка гарантовано прослужить вам вірою й правдою не один рік, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд і функціонал.
  • Наявність прорезинених накладок. Вони розташовані на опорних стійках драбини, і їх головне завдання – перешкоджати ковзанню на будь-якому типі поверхні, будь-то лінолеум або ґрунт. Крім того, прогумовані заглушки захищають матеріал підлоги від пошкоджень, тому що закривають кути профілю.
  • Безпека використання й виконання робіт. По-перше, наявність гумових накладок і широкі рифлені сходинки забезпечують користувачеві гарну стійкість. Ви можете не турбуватися, що установка зрушиться з місця або ваша нога зненацька зісковзне. По-друге, остання сходинка стрем'янки спеціально розроблена у вигляді платформи з нековзною поверхнею. На неї можна присісти, поставити відро з фарбою, розташувати ящик з інструментами. По-третє, передбачена фіксація опорних стійок двома металевими поперечинами. Це гарантує гарну стійкість і надійність, так що ви можете не переживати, що секції розсунуться або змінять своє положення.
  • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете якісні стрем'янки Tubesca, STS, «Практика», які відмінно зарекомендували себе як у побутовий, так і в професійній сфері. Переконайтеся на особистому досвіді в їхній високій якості, надійності, міцності й універсальності.

Тип: Стрем'янка
Конструкція: Розкладна(Двостороння)
Серія: Побутова(Універсальна)
Кількість сходинок в секції, шт.: 2
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Висота стрем'янки, м: 0,36
Довжина складна, м: 0,41
Робоча висота стрем'янки, м: 2,36
Маса, кг: 1,5
Відгук