Драбина TUBESCA StarLine S+ двосекційна висувна 2 × 16 (алюмінієва, універсальна) (Код: 18909)

6 760.00 грн.
6 340.00 грн.
Двосекційна висувна драбина – це еталон практичності, надійності й стійкості. Вона по праву вважається одною із самих популярних і затребуваних на ринкові, є ефективною приставною драбиною, яка змінює свою висоту. Завдяки цьому драбини двосекційні продуктивно використовуються як для побутових потреб, так і під час професійних ремонтних і будівельних робіт.
Лінійка: Tubesca
Вага: 9.9 Кг.

Двосекційна висувна драбина – це еталон практичності, надійності й стійкості. Вона по праву вважається одною із самих популярних і затребуваних на ринкові, є ефективною приставною драбиною, яка змінює свою висоту. Завдяки цьому драбини двосекційні продуктивно використовуються як для побутових потреб, так і під час професійних ремонтних і будівельних робіт.

Драбина двосекційна висувна (розсувна) на канатній тязі – це приставна драбина, висота якої регулюється за допомогою спеціального троса. Особлива конструкція драбин дозволяє легко регулювати й установлювати потрібну висоту, а протиковзкі заглушки на кінцях направляючих гарантують стійкість усієї установки. Драбина захищена від корозії, тому що виконана зі спеціальних конструкційних алюмінієвих сплавів, а також має анодируване покриття високої якості.

Драбина побутової серії стане незамінною на дачі, у приватному будинку й навіть у квартирі, коли необхідно поклеїти шпалери, пофарбувати стіни або стелю, провести оздоблювальні фасадні роботи, монтаж, обрізати сухі гілки в саду та ін. Крім того, побутові двосекційні драбини, завдяки своїй міцності й надійності, також широко використовуються й у професійному середовищі.

Переваги й достоїнства двосекційної алюмінієвої драбини TUBESCA StarLine S+ на 2 × 16 сходинок (висувної):

  • Універсальна конструкція високої надійності. Кожна секція драбини складається із двох направляючих (алюмінієві анодирувані профілі), з'єднаних між собою сходинками-поперечинами (з рифленою поверхнею). Вона легко складається й розкладається завдяки замкам, що самофіксуються, і сталевим вузловим з'єднанням. В результаті, купуючи таку драбину, ви стаєте власником приставної драбини із секцією, що висувається. Завдяки цьому ви зможете охопити більший спектр побутових і будівельних робіт на різній висоті й різноманітних рівнів складності.
  • Максимальна зручність при транспортуванні й зберіганні драбин. У складеному положенні алюмінієва двосекційна драбина практично ідентична по розміру односекційній. Це дозволяє безпроблемно перевозити її на машині й легко переносити по будівельному майданчику або на приватній ділянці. Зберігати такий інструментарій можна навіть у невеликому підсобному приміщенні або коморі.
  • Надійний спосіб кріплення сходинок. Поперечини проходять через прямокутний профіль направляючих наскрізь, а їх край вальцюється зовні (метод вальцювання в стійки).
  • Використання анодируваного сплаву алюмінію як основного матеріалу. Це робить драбину, по-перше, міцною й легкою, по-друге, стійкою до корозії, по-третє – стійкою до механічних ушкоджень і різноманітних погодних умов.
  • Незначна вага й компактні розміри. Ці параметри досягаються завдяки використанню в конструкції пустотілих профілів. При цьому драбина зберігає свою міцність, надійність і вантажопідйомність (до 150кг).
  • Зносостійкість і довговічність. Завдяки спеціальній технології виробництва й властивостям алюмінієвого сплаву, використовуваного для виготовлення драбин, вони добре протистоять деформаціям, подряпинам, потертостям і іншим механічним впливам. Алюмінієва двосекційна драбина гарантовано прослужить вам вірою й правдою не один рік, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд і функціонал.
  • Наявність прорезинених накладок. Вони розташовані на опорних стійках драбини, і їх головне завдання – перешкоджати ковзанню на будь-якому типі поверхні, будь-то лінолеум або ґрунт. Крім того, прогумовані заглушки захищають матеріал стін і підлоги від пошкоджень, тому що закривають кути профілю.
  • Безпека двосекційних драбин. Наявність рифлених сходинок і гумових накладок робить використання двосекційної драбини максимально зручним, простим і безпечним. Ви можете не турбуватися, що установка зрушиться з місця або ваша нога зненацька зісковзне.
  • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

Проаналізувавши й оцінивши свої потреби, ви можете приступити до вибору якісної двосекційної драбини із запропонованого асортименту. Кожна модель зарекомендувала себе як якісний і ефективний інструментарій, необхідний для виконання різноманітних робіт на висоті. Кожний із запропонованих варіантів зможе стати вірним і надійним помічником, як у побутових, так і в професійних будівельних умовах.

Тип: Драбина
Конструкція: Висувна
Серія: Побутова(Універсальна)
Кількість секцій, шт.: 2
Кількість сходинок в секції, шт.: 16
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Довжина складна, м: 4,51
Довжина висувна, м: 7,88
Робоча висота висувна, м: 8,78
Відгук