Драбина професійна TUBESCA GR двосекційна висувна 2 × 16 (фібергласова) (Код: 10280)

9 999.00 грн.
Двосекційна драбина професійна – це еталон практичності, надійності й стійкості. Вона по праву вважається одною із самих популярних і затребуваних на ринкові, є ефективною приставною драбиною, яка змінює свою висоту. Завдяки цьому драбини двосекційні продуктивно використовуються як для побутових потреб, так і під час професійних ремонтних і будівельних робіт.
Лінійка: Tubesca
Вага: 35.4 Кг.
Немає в наявності

Двосекційна драбина професійна – це еталон практичності, надійності й стійкості. Вона по праву вважається одною із самих популярних і затребуваних на ринкові, є ефективною приставною драбиною, яка змінює свою висоту. Завдяки цьому драбини двосекційні продуктивно використовуються як для побутових потреб, так і під час професійних ремонтних і будівельних робіт.

Драбина двосекційна висувна (розсувна) професійна на канатній тязі – це приставна драбина, висота якої регулюється за допомогою спеціального троса. Особлива конструкція драбин дозволяє легко регулювати й установлювати потрібну висоту, а протиковзкі заглушки на кінцях направляючих гарантують стійкість усієї установки. Драбина захищена від корозії, тому що виконана зі спеціальних конструкційних алюмінієвих сплавів, а також має анодируване покриття високої якості.

Драбина професійної серії, у свою чергу, розроблена винятково для зовнішніх ремонтних, монтажних і електромонтажних робіт на великій висоті. Драбини виробляються з особливого матеріалу – діелектричного фібергласу й більш міцного сплаву алюмінію. Професійна драбина оснащена зносостійкими міцними заглушками на опорах і двома роликами на секції, що висувається, що дозволяє легко й безпроблемно переміщати її по периметру стіни. Робоча висота драбини професійної категорії на порядок більше, ніж побутових.

Переваги й достоїнства двосекційної фібергласової професійної драбини TUBESCA GR на 2 × 16 сходинок (висувної):

  • Універсальна конструкція високої надійності. Кожна секція драбини складається із двох направляючих (фібергласові профілі), з'єднаних між собою сходинками-поперечинами (з рифленою поверхнею). Вона легко складається й розкладається завдяки замкам, що самофіксуються, і сталевим вузловим з'єднанням. В результаті, купуючи таку драбину, ви стаєте власником приставної драбини із секцією, що висувається. Завдяки цьому ви зможете охопити більший спектр побутових і будівельних робіт на різній висоті й різноманітних рівнів складності.
  • Максимальна зручність при транспортуванні й зберіганні драбин. У складеному положенні алюмінієва двосекційна драбина практично ідентична по розміру односекційній. Це дозволяє безпроблемно перевозити її на машині й легко переносити по будівельному майданчику або на приватній ділянці. Зберігати такий інструментарій можна навіть у невеликому підсобному приміщенні або коморі.
  • Надійний спосіб кріплення сходинок. Поперечини проходять через прямокутний профіль направляючих наскрізь, а їх край вальцюється зовні (метод вальцювання в стійки).
  • Використання анодируваного сплаву алюмінію як основного матеріалу. Це робить драбину, по-перше, міцною й легкою, по-друге, стійкою до корозії, по-третє – стійкою до механічних ушкоджень і різноманітних погодних умов.
  • Незначна вага й компактні розміри. Ці параметри досягаються завдяки використанню в конструкції пустотілих профілів. При цьому драбина зберігає свою міцність, надійність і вантажопідйомність (до 260кг).
  • Зносостійкість і довговічність. Завдяки спеціальній технології виробництва й властивостям алюмінієвого сплаву, використовуваного для виготовлення драбин, вони добре протистоять деформаціям, подряпинам, потертостям і іншим механічним впливам. Алюмінієва двосекційна драбина гарантовано прослужить вам вірою й правдою не один рік, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд і функціонал.
  • Наявність прорезинених накладок. Вони розташовані на опорних стійках драбини, і їх головне завдання – перешкоджати ковзанню на будь-якому типі поверхні, будь-то лінолеум або ґрунт. Крім того, прогумовані заглушки захищають матеріал стін і підлоги від пошкоджень, тому що закривають кути профілю.
  • Безпека двосекційних драбин. По-перше, наявність рифлених сходинок і гумових накладок робить використання двосекційної драбини максимально зручним, простим і безпечним. Ви можете не турбуватися, що установка зрушиться з місця або ваша нога зненацька зісковзне. По-друге, професійні драбини виготовлені з діелектричного фібергласу, а значить не проводять електричний струм, а також захищені від впливу корозійних процесів.
  • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

Проаналізувавши й оцінивши свої потреби, ви можете приступити до вибору якісної двосекційної драбини із запропонованого асортименту. Кожна модель зарекомендувала себе як якісний і ефективний інструментарій, необхідний для виконання різноманітних робіт на висоті. Кожний із запропонованих варіантів зможе стати вірним і надійним помічником, як у побутових, так і в професійних будівельних умовах.

Тип: Драбина
Конструкція: Висувна
Серія: Професійна(Діелектрична)
Кількість секцій, шт.: 2
Кількість сходинок в секції, шт.: 16
Матеріал: Алюміній і Фіберглас(Скловолокно)
Максимальне навантаження, кг: 260
Довжина складна, м: 4,66
Довжина висувна, м: 8,30
Робоча висота висувна, м: 9,20
Відгук