Драбина ПРАКТИКА двосекційна розкладна 2 × 14 (алюмінієва, універсальна) (Код: 22455)

3 890.00 грн.
Двосекційна драбина – це еталон практичності, надійності й стійкості. Вона по праву вважається одною із самих популярних і затребуваних на ринкові, тому що ефективно поєднує у собі якості стрем'янки й приставної драбини, яка змінює свою висоту. Завдяки цьому драбини двосекційні продуктивно використовуються як для побутових потреб, так і під час професійних ремонтних і будівельних робіт.
Лінійка: ПРАКТИКА
Вага: 13 Кг.
Немає в наявності

Двосекційна драбина – це еталон практичності, надійності й стійкості. Вона по праву вважається одною із самих популярних і затребуваних на ринкові, тому що ефективно поєднує у собі якості стрем'янки й приставної драбини, яка змінює свою висоту. Завдяки цьому драбини двосекційні продуктивно використовуються як для побутових потреб, так і під час професійних ремонтних і будівельних робіт.

Драбина двосекційна розкладна вважається універсальною, оскільки може використовуватися або в якості стрем'янки без платформи, або як приставна драбина із частиною, що висувається. Особлива конструкція драбин дозволяє легко регулювати й установлювати потрібну висоту, а широка й надійна опорна траверса в основі головної секції й протиковзкі заглушки на кінцях направляючих гарантують стійкість усієї установки. Драбина захищена від корозії, тому що виконана зі спеціальних конструкційних алюмінієвих сплавів, а також має анодируване покриття високої якості.

Драбина побутової серії стане незамінною на дачі, у приватному будинку й навіть у квартирі, коли необхідно поклеїти шпалери, пофарбувати стіни або стелю, провести оздоблювальні фасадні роботи, монтаж, обрізати сухі гілки в саду та ін. Крім того, побутові двосекційні драбини, завдяки своїй міцності й надійності, також широко використовуються й у професійному середовищі.

Переваги й достоїнства двосекційної алюмінієвої драбини ПРАКТИКА на 2 × 14 сходинок (розкладної):

  • Універсальна конструкція високої надійності. Кожна секція драбини складається із двох направляючих (алюмінієві анодирувані профілі), з'єднаних між собою сходинками-поперечинами (з рифленою поверхнею). Вона легко складається й розкладається завдяки замкам, що самофіксуються, і сталевим вузловим з'єднанням. В результаті, купуючи таку драбину, ви стаєте власником відразу двох універсальних інструментів: двосторонньої стрем'янки й приставної драбини із секцією, що висувається. Завдяки цьому ви зможете охопити більший спектр побутових і будівельних робіт на різній висоті й різноманітних рівнів складності.
  • Максимальна зручність при транспортуванні й зберіганні драбин. У складеному положенні алюмінієва двосекційна драбина практично ідентична по розміру односекційній. Це дозволяє безпроблемно перевозити її на машині й легко переносити по будівельному майданчику або на приватній ділянці. Зберігати такий інструментарій можна навіть у невеликому підсобному приміщенні або коморі.
  • Надійний спосіб кріплення сходинок. Поперечини проходять через прямокутний профіль направляючих наскрізь, а їх край вальцюється зовні (метод вальцювання в стійки).
  • Використання анодируваного сплаву алюмінію як основного матеріалу. Це робить драбину, по-перше, міцною й легкою, по-друге, стійкою до корозії, по-третє – стійкою до механічних ушкоджень і різноманітних погодних умов.
  • Незначна вага й компактні розміри. Ці параметри досягаються завдяки використанню в конструкції пустотілих профілів. При цьому драбина зберігає свою міцність, надійність і вантажопідйомність (до 150кг).
  • Зносостійкість і довговічність. Завдяки спеціальній технології виробництва й властивостям алюмінієвого сплаву, використовуваного для виготовлення драбин, вони добре протистоять деформаціям, подряпинам, потертостям і іншим механічним впливам. Алюмінієва двосекційна драбина гарантовано прослужить вам вірою й правдою не один рік, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд і функціонал.
  • Наявність прорезинених накладок. Вони розташовані на опорних стійках драбини, і їх головне завдання – перешкоджати ковзанню на будь-якому типі поверхні, будь-то лінолеум або ґрунт. Крім того, прогумовані заглушки захищають матеріал стін і підлоги від пошкоджень, тому що закривають кути профілю.
  • Безпека двосекційних драбин. По-перше, наявність рифлених сходинок і гумових накладок робить використання двосекційної драбини максимально зручним, простим і безпечним. Ви можете не турбуватися, що установка зрушиться з місця або ваша нога зненацька зісковзне. По-друге, передбачена фіксація секцій двома ременями безпеки. Це гарантує гарну стійкість і надійність, так що ви можете не переживати, що секції розсунуться або змінять своє положення.
  • Широка траверса основної секції. Її головне завдання – забезпечити стійкість драбини в будь-якому обраному положенні (двостороння стрем'янка або ж висувна приставна драбина).
  • Відповідність європейським нормам (EN131) по ваговим і механічним навантаженням.

Проаналізувавши й оцінивши свої потреби, ви можете приступити до вибору якісної двосекційної драбини із запропонованого асортименту. Кожна модель зарекомендувала себе як якісний і ефективний інструментарій, необхідний для виконання різноманітних робіт на висоті. Кожний із запропонованих варіантів зможе стати вірним і надійним помічником, як у побутових, так і в професійних будівельних умовах.

Тип: Драбина
Конструкція: Розкладна(Універсальна)
Серія: Побутова(Універсальна)
Кількість секцій, шт.: 2
Кількість сходинок в секції, шт.: 14
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Довжина складна, м: 3,92
Висота стрем'янки, м: 3,86
Робоча висота стрем'янки, м: 4,87
Довжина висувна, м: 5,68
Робоча висота висувна, м: 6,58
Відгук